W sobotę 7 grudnia na hali sportowej w SP im. Lanckorońskich w Zakliczynie odbył się I Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły. Organizatorem zawodów był UKS ,,Jordan”. To wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością, wzięło w nim udział 84 zawodników i zawodniczek z powiatu: bocheńskiego, brzeskiego i tarnowskiego. Turniej był rozgrywany w czterech kategoriach:

OPEN Zawodowiec

OPEN Amator

Młodzik

️Żak

Miejsca na podium:

OPEN Zawodowiec 1. Hełmecki Szymon2. Szczepański Dominik3. Mróz Jakub

OPEN Amator1. Żaba Krzysztof2. Rak Sebastian3. Sikoń Mateusz

Młodzik1. Kanownik Kajetan 2. Sikoń Maciej3. Rachfał Maciej

Żak1. Nagel Nikodem 2. Kiełbasa Andrzej3. Tomkowski Dawid

Uczestników odwiedził św. Mikołaj w osobie proboszcza Parafii Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie o. Nataniel Marchwiany, który obdarował uczestników słodkościami. Dziękujemy Panu Dyrektorowi mgr Józefowi Gwiżdżowi za wsparcie i objęcie patronatem tej imprezy. Wielki szacunek i uznanie dla tych, którzy pomagali w organizacji i przebiegu turnieju, poświęcili swój wolny czas dla dzieci. Dziękujemy sponsorom za zrozumienie naszych potrzeb oraz ufundowanie pucharów, medali, dyplomów i nagród rzeczowych. Rodzicom i Paniom z zarządu dziękujemy za słodkości. Swoją obecnością zaszczycili nas :- Radny Powiatu Tarnowskiego, a zarazem Dyrektor SP – J.Gwiżdż- Radny Powiatu Brzeskiego – Tadeusz Kanownik – Radny Rady Miejskiej w Zakliczynie – Janusz Flakowicz- Przewodnicząca Miasta Zakliczyn – Ewa Bardon- Proboszcz parafii Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie o. Nataniel Marchwiany- Redaktor naczelny Głosiciela – Marek NiemiecDziękujemy i do zobaczenia za rok!

SPONSORZY KLUBU