W dniu 12 września w Krakowie na obiektach Bronowianki rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków. Młodzi adepci tenisa stołowego, z naszego klubu godnie zaprezentowali się w tych zawodach. Nikodem Nagel zajął indywidualnie 7 miejsce, a Patryk Mróz, który zaczyna swoją przygodę z tą dyscypliną zajął 21 miejsce.

13 września z kolei odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Kadetów w których wzięli udział Kacper Nagel i Bartłomiej Martyka . Chlopcy indywidualne zajęli odpowiednio 9 i 13 miejsce. W grze podwójnej zajęli 5 miejsce.

Dzień w którym odbyły się te zawody obfitował jeszcze w inne wydarzenia związane z tenisem. 13 września, to Narodowy Dzień Tenisa Stołowego – ogólnopolskie święto  wszystkich miłośników tej dyscypliny sportowej, którzy chcą doświadczyć radości z czasu spędzonego przy stole z rakietkami w ręku. KOZTS również dołączył do tej ogólnopolskiej inicjatywy organizując w Krakowie jego obchody. Były m.in. spotkania z wybitnymi tenisistami: Leszkiem Kucharskim (wicemistrz świata z 1989 r.), Danielem Górakiem (wicemistrz Europy z 2016 r.)  oraz mecze pokazowe, turnieje tenisa stołowego i prezetacje historii krakowskiego tenisa stołowego.

SPONSORZY KLUBU