Z początkiem października rozpoczęły się mecze ligowe naszego regionu. W dniu 02.10.2020 w Zakliczynie zespół IV ligi podejmował zespół LKS „Vocovia” Wokowice. W tym starciu lepszym okazali się goście wygrywając 8:6. Warto przypomnieć, że nasz zespół w tym roku gra w odmłodzonym składzie, tylko Szymon Hełmecki i Dominik Szczepański stanowią trzon ubiegłorocznego składu, do zespołu IV ligowego awans uzyskali chłopcy grający ostatnio w V lidze najlepiej spisujący się jej zawodnicy. Mecz był bardzo wyrównany, o czym świadczy pięć przegranych gier pojedynczych dopiero w piątym secie. Punkty zdobyli:

Hełmecki Szymon – 2,5
Szczepański Dominik – 1,5
Nagel Kacper – 1
Martyka Bartłomiej – 1

 

Z kolei 3 października w sobotę mecze rozpoczęła V liga. Nasz zespół reprezentowali: Nagel Nikodem, Sikoń Maciej, Kras Nikodem, Kobylarczyk Kacper. Chłopcy świetnie się spisali uzyskując remis 9:9 z UKS „Królewski” Biecz. Drużyna z Biecza ma w swoim składzie zawodników którzy w ubiegłym roku grali w IV lidze, a ponadto zawodnicy są o kilkanaście lat starsi od naszych zawodników. Punkty zdobyli:

Sikoń Maciej – 4
Nagel Nikodem – 3
Kras Nikodem – 2

Gratulujemy!

SPONSORZY KLUBU