20 grudnia w Krakowie na obiektach KS Bronowianka rozegrano V Memoriał Marka Wróblewskiego sędziego i działacza sportowego związanego z Krakowskim środowiskiem tenisa stołowego. Nasz klub reprezentowali Nikodem Nagel i Nikodem Kras, a w całym turnieju wystąpiło 150 zawodników z Małopolski i Śląska. W kategorii żaków 🥈medal zdobył Nikodem Nagel, z kolei w kategorii młodzików miejsce w przedziale 9-12 zajął Nikodem Kras 💪.

Tego samego dnia w Oleśnie nasz pierwszy zespół występujący w IV lidze zmierzył się z tamtejszym ,,Villa Verde”. Wystąpiliśmy w tym meczu w osłabieniu z powodu kontuzji jednego z podstawowych zawodników, mimo jego nieobecności drużyna pokazała, że potrafi walczyć. Wiele meczów zakończyło się dopiero w piątym secie! Niestety ulegliśmy minimalnie 8:6!

BRAWO!

SPONSORZY KLUBU