W dniach od 19 – 21 marca w Dębicy rozegrano Grand Prix Polski Młodzików i Młodziczek. W w/w zawodach mogli wziąć udział uczestnicy elimnacji wojewódzkich. W turnieju udział wzięło 112 zawodniczek i 177 zawodników z całej Polski. Nasz zespół reprezentowali: Krakowski Sebastian, Kras Nikodem, Nagel Nikodem, Ramian Marcin, Mróz Patryk.

Uczestnictwo w tej randze zawodów i gra z najlepszymi zawodnikami dała naszym podopiecznym możliwość skonfrontowania swoich umiejętności. Chłopcy dobrze radzili sobie w tych zawodach, najbliżej awansu był Nikodem Kras, który zajął drugie miejsce w grupie, przegrywając o pierwszą lokatę 3:2 w setach z Kacprem Tomaszewskim z klubu UKTS Sokół Orzesze, drugie miejsce w swojej grupie zajął również Sebastian Krakowski. Pozostali zawodnicy uplasowali się tuż za nimi.

BRAWO CHLOPCY!

GRATULUJEMY!

SPONSORZY KLUBU