W dniu 25 kwietnia 2021 roku w Krakowie w hali Bronowianki rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodziczek i Młodzików. Tytuły Drużynowych Mistrzów Województwa wywalczyły zespoły UKS Gryf Gdów (Milena Gaj, Izabela Perz) wśród młodziczek i KS Gorce Nowy Targ I (Jan Mrugała, Piotr Gniadek) w kategorii młodzików.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się nasza pierwsza drużyna w składzie: Nikodem Kras, Nikodem Nagel, która zajęła V miejsce ! Drugi zespół w w składzie: Sebastian Krakowski, Marcin Ramian zajęli IX miejsce. Turniej był prawdziwym maratonem dla wszystkich uczestników, ponieważ rozpoczął się o godzinie 10, a zakończył dopiero po godzinie 18!

Jesteśmy zadowoleni z postępu chłopców, ponieważ wszyscy zajęli wyższe miejsca niż wynikało to z rankingu przed zawodami. Ponadto dzień wcześniej też na obiektach KS Bronowianka rozegrano Eliminacje Wojewódzkie do Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Województwa w których reprezentowali nas odpowiednio: Nikodem Nagel i Dominik Szczepański, którzy zajęli IX miejsce w swoich kategoriach

GRATULACJE 🏓💪

SPONSORZY KLUBU