W dniu 15 maja 2021 r., w Krakowie na obiektach KS Bronowianka odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kadetów i Kadetek.

Pierwsza drużyna UKS ,,Jordan” Zakliczyn zajeła bardzo wysokie IV miejsce, drugi zespół zakończył zawody na IX pozycji.

Składy : UKS Jordan I – Sikoń Maciej, Nagel Kacper UKS Jordan II – Zwoleń Konrad, Węglarczyk Jan

W tym samy dniu też na obiektach KS Bronowianka odbyły się Elimninacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski Kadetów w których startowała najlepsza ,,16″ zawodników rankingu wojewódzkiego, w gronie tym znalazło się trzech naszych podopiecznych: Nagel Kacper, Sikoń Maciej, Zwoleń Konrad. Najwyżej doszedł Kacper Nagel, który zajął miejsce tuż za podium. Na miejscu IX ex aequo zakończyli: Maciej Sikoń i Konrad Zwoleń.

Kolejny raz nasz klub potwierdza, że jest w ścisłej czołówce Małopolski jeśli chodzi o szkolenie dzieci młodzieży.

Cieszymy się, że dzięki sukcesom naszych tenisistów stajemy się ambasadorami Gminy Zakliczyn poza jej granicami.

BRAWO! 👏💪🏓

SPONSORZY KLUBU