O KROK OD AWANSU NA MISTRZOSTWA POLSKI !!!

O KROK OD AWANSU NA MISTRZOSTWA POLSKI !!! NIKODEM NAGEL III ZAWODNIKIEM W KATEGORII ŻAKÓW W WOJEWÓDZTWIE!
W dniu 5 września 2020 roku w Krakowie na hali KS Bronowianka, rozegrano zaległe Eliminacje Wojewódzkie do Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków i Młodzików! Miło nam poinformować, że zawodnik naszego klubu Nikodem Nagel zajął trzecie miejsce.

NOWE STROJE

23 czerwca zawodnicy naszego klubu otrzymali nowe stroje sportowe. W uroczystości wręczenia wzięli udział Prezes klubu Piotr Poręba, Wiceprezes i trener Mateusz Malik oraz jeden ze sponsorów Pan Andrzej Zbylut. Czarny kolor koszulek i spodenek nawiazuje do barw UKS „Jordan”.

NIESPODZIANKA W KRAKOWIE !

8 grudnia na obiektach KS Bronowianka Kraków rozegrano II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków. Nasz klub reprezentowali: Nikodem Nagel i Patryk Mróz. Nikodem rozegrał wspaniałe zawody zajmując IV lokatę w województwie, warto podkreślić, że startował z chłopcami o rok starszymi! W meczu o trzecie miejsce minimalnie przegrał 3:2 w setach, a w ostatnim secie 11:9 z Mikołajem Pilchem z UKS ,,Gryf” Gdów. Debiut w tej randze zawodów zaliczył Patryk Mróz ostatecznie zajmując 33 miejsce. GRATULACJE!

I MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO JUŻ ZA NAMI 🏓🏓👏👌🥇💪

W sobotę 7 grudnia na hali sportowej w SP im. Lanckorońskich w Zakliczynie odbył się I Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły. Organizatorem zawodów był UKS ,,Jordan”. To wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością, wzięło w nim udział 84 zawodników i zawodniczek z powiatu: bocheńskiego, brzeskiego i tarnowskiego. Turniej był rozgrywany w czterech kategoriach: OPEN Zawodowiec OPEN Amator Młodzik ️Żak Miejsca na podium: OPEN Zawodowiec 1. Hełmecki Szymon2. Szczepański Dominik3. Mróz Jakub OPEN Amator1. Więcej…

SPONSORZY KLUBU