W dniu 6 marca 2022 r w Zakliczynie, tak jak w całej Polsce w aktywny sposób uczczono pamięć żołnierzy antykomunistycznego podziemia. Zawody zostały przygotowane przez opiekunów i członków SKKT „Compass” przy współpracy z UKS „Jordan”.

Przeprowadzono Rodzinną Grę Miejską oraz bieg na symbolicznym dystansie „1963 m”. W zawodach uczestniczyło blisko 100 osób, które zechciały w ten nietypowy (chociaż w Zakliczynie tradycyjny) sposób świętować obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

w kategorii szkół podstawowych Dziewczęta:

1. Maria Kasprzykowska (SP w Zakliczynie)
2. Natalia Szafarczyk (SP w Zakliczynie)
3. Agata Rzeszowska (SP w Stróżach)

4. Karolina Krakowska (SP w Stróżach)
5. Wiktoria Szafarczyk (SP w Zakliczynie)
6. Zuzanna Foryś (SP w Zakliczynie)
7. Kamila Budzyn (SP w Zakliczynie)
8. Renata Burnat (SP w Stróżach)
9. Aleksandra Kaczmarczyk (SP w Stróżach)
10. Zuzanna Jaszczur (SP w Zakliczynie), Oliwia Janik (SP w Stróżach), Anna Latkowska (SP w Stróżach), Nadia Jarosz.

7. Arkadiusz Gołąb (SP w Zakliczynie)
8. Krzysztof Wiśniowski (SP w Zakliczynie)
9. Dominik Wzorek (SP w Stróżach)
10. Krzysztof Krakowski (SP w Zakliczynie), Bartek Jurkiewicz, Kacper Nosek, Jacek Kwiek, Dawid Wzorek, Michał Wiśniowski, Miłosz Kogut, Karol Biel, Kogut Eryk.

Trasę Biegu Pamięci „Tropem Wilczym” pokonały także panie z KGW „Mieszczanki” w Zakliczynie maszerując z kijami Nordic Walking.

W Rodzinnej Grze Miejskiej zwyciężyli:

1. rodzinna drużyna w składzie: Michał Kawka, Rafał Gac
    2. Paweł Grzegorczyk z córkami
    3. Marek Soból z żoną i córkami.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe koszulki, medale i aluminiowe butelki na napoje. Nagrody rzeczowe (materace, polary, kurtki, latarki i szybkoschnące ręczniki przekazane zostały GOPS w Zakliczynie dla uchodźców z Ukrainy.

Szczere gratulacje dla wszystkich uczestników zawodów i serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali i wspierali w organizacji imprezy.